BŁYSKAWICZNA GOTÓWKA TO FIRMA GODNA ZAUFANIA

Współpracujemy z najlepszymi operatorami bankowymi i pozabankowymi w Polsce. Spośród konkurencji wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, profesjonalizm, uczciwość, skuteczność i rzetelność.

  • Działamy na rynku od wielu lat
  • Nie pobieramy żadnych oplat za przyznanie kredytu
  • Mamy liczne grono zadowolonych klientów

OTRZYMUJESZ OD NAS

SZYBKĄ GOTÓWKĘ

W czasie do 30 minut otrzymujemy decyzję o wniosku kredytowym, w 90% pozytywną. Pieniądze możesz otrzymasz nawet w ciągu 2 godzin!

100% BEZPIECZEŃSTWA

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za przyznanie kredytu. Dlatego wybierając nas, wybierasz firmę, która działa uczciwie od początku do końca.

NAJLEPSZE WARUNKI

Analizujemy Twoją sytuację i Twoje potrzeby, szukamy dla Ciebie możliwości
i wybieramy najlepsze oferty.

KILKA SŁÓW O BŁYSKAWICZNEJ GOTÓWCE

Kredyt Studio, właściciel marki Błyskawiczna Gotówka to firma z wieloletnim doświadczeniem,a także ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca szeroką gamę produktów bankowych, pozabankowych i nie tylko. Obsługujemy zarówno firmy jak i indywidualnych klientów będących w potrzebie finansowej.

Udzielamy kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, hipotecznych, pozabankowych oraz chwilówki. Posiadamy również w swojej ofercie leasing samochodowy dla firm jak również dla prywatnych osób. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dobieramy jak najlepszy produkt dostępny na rynku.

Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów bez zdolności kredytowej. Na oświadczenie o dochodach klient może uzyskać kredyt na niskim oprocentowaniu, bez przedstawiania zbędnych dokumentów. Obsługujemy klientów z całej Polski. Wyróżniamy się szybkością w działaniu, a także profesjonalnie i rzetelnie podchodzimy do każdego klienta, który jest w potrzebie finansowej.

DANE ADRESOWE
Kredyt Studio
ul. Na Błonie 40a/6
30-147 Kraków
NIP 873 151 10 38
tel. 533 770 310 - obsługa pożyczek i kredytów
tel. 889 294 460 - właściciel/pełnomocnik
Copyright 2015 - Błyskawiczna Gotówka - All Rights Reserved